Zaproszenie klub 11.05.2016

wpis w: Klub dyskusyjny | 0
image_pdfimage_print

Zapraszam członków wszystkich Kół Oddziału W/SEP na 10. w tym roku spotkanie w ramach Dnia Klubowego członków SEP, które odbędzie się w dniu: 11 maja 2016 r. (środa)

Od godziny 15:00 do 16:55 w sali 221 Budynku NOT, ul. Piłsudskiego 74 we Wrocławiu
będzie można przy kawie, herbacie i ciastku:  poczytać czasopisma „sekowskie”, jak: INPE, Elektroinstalator, Elektroinfo, Energetyka, Wiadomości Elektrotechniczne, Przegląd Elektrotechniczny;  pograć w szachy, warcaby i inne gry planszowe. W przyszłości planujemy turnieje szachowe, itp.;  zobaczyć co w “trawie piszczy” wykorzystując dostępny komputer stacjonarny lub laptop;  wymienić swoją przeczytaną książkę beletrystyczną na równie ciekawą książkę przyniesioną do Klubu przez kogoś, kto również chciałby poczytać coś nowego.

Od godziny 17:00 do 19:00 w sali 115 Budynku NOT, ul. Piłsudskiego 74 we Wrocławiu

będzie można wziąć udział w kolejnej dyskusji, którą poprowadzi Prezes Koła SEP nr 18. Kol. Jacek Floryn. Temat:

Wdrożenie we Wrocławskiej sieci dystrybucyjnej SN automatyki restytucyjnej “Self Healing Grid”

Krótki opis zagadnień: W prezentacji tematu przedstawione zostaną koncepcje i wdrożenia zastosowania nowoczesnej automatyki pracującej w głębi sieci dystrybucyjnej w celu poprawy wskaźników czasu trwania przerw w dostarczaniu energii elektrycznej (SAIDI, SAIFI). Omówiona zostanie aplikacja we Wrocławiu sieci samoleczącej się – jako jednej z pierwszych tego typu instalacji w Europie.

Z koleżeńskim pozdrowieniem, Czesław Ratajczak Prezes Koła SEP nr 43