Zaproszenie klub 20.01.2016

wpis w: Klub dyskusyjny | 0
image_pdfimage_print

Zapraszam na kolejne spotkanie w ramach Dnia Klubowego członków SEP, które odbędzie się w dniu: 20 stycznia 2016 r. (środa)

Od godziny 15:00 do 16:55 w sali 221 Budynku NOT, ul. Piłsudskiego 74 we Wrocławiu
będzie można przy kawie, herbacie i ciastku:  poczytać czasopisma „sekowskie”, jak: INPE, Elektroinstalator, Elektroinfo, Energetyka, Wiadomości Elektrotechniczne, Przegląd Elektrotechniczny;  pograć w szachy, warcaby i inne gry planszowe. W przyszłości planujemy turnieje szachowe, itp.;  zobaczyć co w “trawie piszczy” wykorzystując dostępny komputer stacjonarny lub laptop;  wymienić swoją przeczytaną książkę beletrystyczną na równie ciekawą książkę przyniesioną do Klubu przez kogoś, kto również chciałby poczytać coś nowego.

Od godziny 17:00 do 19:00 w sali 114 Budynku NOT, ul. Piłsudskiego 74 we Wrocławiu

będzie można wziąć udział w kolejnej dyskusji z cyklu Za i Przeciw Odnawialnym Źródłom Energii. Dyskusję będzie prowadził Kol. Dariusz Chmiel, Przewodniczący Sekcji Energetycznej, członek Koła SEP nr 18.

Temat dyskusji: Omówienie Ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii według aktualnego stanu prawnego po podpisaniu przez Prezydenta RP. nowelizacji ustawy o OZE w dniu 3.01.2016

Z koleżeńskim pozdrowieniem,

Czesław Ratajczak Prezes Koła SEP nr 43